PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Natalia Grzech

Dietetyk pediatryczny, Terapeuta karmienia

zaburzenia odżywiania
bilansowanie diety
choroby dietozależne
nadwaga
terapia karmienia

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Jestem dietetykiem i obecnie zajmuje się dietetyką rodzinną. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności biorąc udział w kursach i szkoleniach branżowych. W przyszłości chcę rozwijać się w kierunku psychodietetyki i psychologii zdrowia.

W swojej pracy wspieram dzieci i ich rodziców w budowaniu prawidłowej relacji z jedzeniem, pokazuje jak można jeść lepiej i czuć się dobrze. Stawiam na holistyczne podejście do małego pacjenta, ponieważ dobrze żywione dziecko to zdrowy dorosły w przyszłości. 

Szczególnie bliski jest mi temat dotyczący żywienia najmłodszych zarówno pod kątem kształtowania prawidłowych nawyków żywieniowych jak i z zakresu trudności żywieniowych (neofobia żywieniowa, wybiórcze jedzenie, zaparcia, niedobory żywieniowe, otyłość, niedożywienie). 

Prywatnie jestem spełnioną żoną i mamą, uwielbiam eksperymentować w kuchni, oraz biegać z psem.

Moje motto: Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie. - Earl Nightingale

DOŚWIADCZENIE

Jestem absolwentką dietetyki I° na Uniwersytecie Rzeszowskim oraz II° na Uniwersytecie Rolniczym w Krakowie. Posiadam doświadczenie w pracy z pacjentem, które zdobyłam w szpitalach, poradniach dietetycznych, przedszkolach, szkołach i gabinetach komercyjnych.

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: