PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Klaudia Lelek

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Jestem psycholożką i dietetyczką. Ukończyłam również studia podyplomowe z  psychodietetyki. W swojej pracy kieruje się ideą, iż najważniejsza jest pełna akceptacja swojej osoby oraz  miłość do siebie w każdym momencie. Dopiero gdy uda się nam to osiągnąć będziemy mogli tworzyć wartościowe relacje i spełniać się na wszystkich płaszczyznach życia. Szczęśliwa relacja ze sobą przełoży się na szczęśliwe życie i w tym właśnie chce pomagać innych w swojej pracy. Najważniejszy jesteś TY razem ze swoimi emocjami, a JA jako psycholog chciałaby móc towarzyszyć ci w każdej z nich – od płaczu  po szczerą radość, poprzez gniew czy złość – uwierz, że każda z nich się liczy – pozwól mi to udowodnić!

W swojej pracy staram się łączyć różne narzędzia, a także podejścia psychoterapeutyczne. Najbliżej mi do  podejścia poznawczo-behawioralnego oraz humanistycznego, a także podejścia skoncentrowanego na  rozwiązaniu. Chciałabym w najbliższym czasie rozpocząć psychoterapię CBT. W kontakcie z  pacjentem/klientem najważniejsza jest dla mnie relacja i zaufanie. Staram się pokazać drugiej osobie metody radzenia sobie ze stresem i silnym emocjami. W kontakcie z klientem to właśnie one stają na  pierwszym planie, zaraz po stworzeniu relacji opartej na zaufaniu – umiejętność ich akceptowania i  otwartego wyrażania.

Prywatnie jestem „kocią mamą”, pasjonatką czytania, narciarstwa i jogi. Uwielbiam wyciągać mojego męża w nowe  miejsca, zarówno te bliskie jak i dalekie, a czasami wolę położyć się po kocem i włączyć po raz setny swoją ulubioną  bajkę, przy której na milion procent po raz enty się wzruszę i popłaczę. Kocham kontakt z ludźmi, kiedy każdy z osobna wyraża własne zdanie – uważam, że to cudowne, że nie musimy się z nikim zgadzać, ale zarazem każdy z  osobna może nas czegoś nauczyć. Czasami natomiast mam potrzebą poprzebywać sama ze sobą, w otoczeniu natury, czy zwierząt, które kocham – i to jest normalne. Każdy człowiek może raz być duszą towarzystwa, po to by  za chwilę zamknąć się w swoim ulubionym miejscu i zatopić się w swoich myślach.

W czym mogę pomóc?

  • Lęki
  • Stany depresyjne
  • Budowanie zdrowych relacji z innymi ludźmi
  • Trudności w przeżywaniu trudnych emocji i stresu
  • Problemy z odżywianiem
  • Niska samoocena
  • Proces żałoby

Z kim pracuję?

Osoby dorosłe

DOŚWIADCZENIE

  • Studia licencjackie na kierunku dietetyka na Uniwersytecie Jagiellońskim
  • Studia magisterskie na kierunku psychologia na Uniwersytecie Pedagogicznym
  • Studia podyplomowe z psychodietetyki na SWPS w Katowicach

Swoje doświadczenie zdobywałam na praktykach w szkole specjalnej z młodzieżą niedostosowaną społecznie oraz  niepełnosprawną oraz w oddziałach szpitalnych i ZOL-u. Obecnie pracuje w szpitalnej poradni psychologicznej,  zespole leczenia środowiskowego oraz w opiece okołoporodowej na oddziale noworodków. Dodatkowo odbywam  konsultacje na innych oddziałach szpitalnych, m.in. na pediatrii, chirurgii. W październiku rozpoczynam szkolenie z  TSR.

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: