PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Katarzyna Węgierska

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Jestem psychologiem, terapeutką i wokalistką. Łączę te obszary, gdyż na mojej własnej ścieżce praca z głosem i ciałem okazała się być tą najbardziej trafioną. Jestem praktykiem rozwoju osobistego, nie teoretykiem - uczyłam się najpierw sama na sobie. Dzięki temu teraz mogę zaprosić i Ciebie do tej wspólnej podróży.

Wspieram ludzi w ich drodze do odkrywania siebie. Towarzyszę w chwilach trudnych i w tych radosnych, często również w odkrywaniu, że rozwój osobisty można traktować z lekkością.

Pomagam ludziom zbliżyć się do siebie samych - by następnie mogli stać się sobą w pełni.

Proponuję narzędzia pochodzące z różnych znanych mi nurtów (a nawet różnych dziedzin życia), bo do każdej osoby podchodzę indywidualnie. Razem sprawdzamy, czy dane podejście jest najbardziej dla Ciebie adekwatne.

Uważam, że do pracy z Człowiekiem potrzebne jest podejście całościowe- ani ciało, ani duch, ani umysł nie funkcjonują w oderwaniu od siebie i otoczenia. Uważam też, że każdy z nas jest twórczy, a ta twórczość i radość z tworzenia powinna móc przejawiać się nieskrępowana. Jeśli coś kiedyś stanęło na drodze przepływu tej fali, teraz możemy się temu przyjrzeć i to uwolnić. Naprawdę sięgnąć po siebie.

W czym mogę pomóc:

  • Wzrost poczucia własnej wartości, samoakceptacji i wewnętrznej spójności
  • Oswojenie i redukcja stresu, wypalenia, bezsenności
  • Praca z nieśmiałością, lękami, stanami depresyjnymi
  • Zbudowanie narzędzi do stawiania granic oraz wyrażania siebie
  • Kryzys w związku  oraz trudności w innych relacjach
  • Zaburzenia głosu – znalezienie zdrowego, naturalnego, pełnego głosu
  • Ułatwienie kontaktu z emocjami i ich ekspresji
  • Uwolnienie blokad w działaniu i osiąganiu zamierzeń. Wyjście z impasu.
  • Zakończenie powtarzających się, niewspierających sytuacji życiowych
  • Przyjrzenie się możliwym psychosomatycznym źródłom niektórych chorób

Z kim pracuję?
Dorosłymi, młodzieżą, dziećmi

DOŚWIADCZENIE

W mojej pracy łączę praktykę psychologiczną, terapeutyczną i wokalną. Prowadzę konsultacje psychologiczne,  terapeutyczne sesje indywidualne i warsztaty grupowe, związane z rozwojem osobistym i uwalnianiem głosu. Medytacje z własną muzyką graną na żywo, coaching wokalny i kręgi kobiet. Prowadzę zajęcia od 7 lat, na moim największym warsztacie było 400 osób.

Jestem absolwentką Psychologii na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu (mgr) oraz Psychoterapii Stosowanej na Instytucie Psychologii Stosowanej (w trakcie obrony). Obecnie kształcę się podczas Programu Pomocy Psychologicznej w nurcie Gestalt, organizowanego przez Instytut Integralnej Psychoterapii Gestalt w Krakowie.

Ukończyłam również liczne kursy związane z muzyką, m.in. kurs produkcji  muzyki w Music Laboratory w Warszawie, Art Of Voice Studio w Poznaniu i szkolenie dla nauczycieli śpiewu, organizowane przez Gosię Sacałę w Opolu.

Poza tym koncertuję na festiwalach rozwojowych, piszę scenariusze zajęć edukacyjnych, a wspiera mnie w tym moje doświadczenie pedagogiczne, animacyjne i warsztatowe, które zdobywałam w rożnych krajach, takich jak Hiszpania, Austria, Szwajcaria, Niemcy, Rumunia i Grecja. (Ze względu na to pomóc mogę Ci również w jęz. angielskim).

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: