PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Paulina Chilewska

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Wierzę że mamy realny wpływ na to co jest tu i teraz,  a przede wszystkim na nas samych tu i teraz. Mogę Ci towarzyszyć w drodze do lepszego  zrozumienia Twoich emocji, potrzeb, tak abyś mógł osiągnąć równowagę w swoim życiu.

W swojej pracy psychologicznej kieruję się zasadami terapii Skoncentrowanej na  Rozwiązaniach. Pomagam w wyznaczeniu celu, określeniu potrzeb, trudności oraz znalezieniu  najlepszego rozwiązania. Ważnym elementem również mojej pracy jest oparcie się na  zasobach, które już posiadasz.

Jestem osobą patrzącą optymistycznie na życie, lubiącą spędzać czas ze swoimi  bliskimi i rodziną, te chwile przynoszą mi najwięcej radości. Ważne są dla mnie empatyczne  rozmowy z uważnym słuchaniem, otwartym umysłem i sercem bez oceniania,  szufladkowania. Cenię sobie kontakt z naturą jak również dobry film akcji z popcornem.

Mogę pomóc, jeśli:

  • Przeżywasz żałobę, stratę;
  • Zmagasz się z chorobą swoją lub bliskiej osoby;
  • Poczułeś zwątpienie, brak sensu;
  • Mierzysz się z niską samooceną, brakiem pewności siebie;
  • Napotykasz trudności w nawiązywaniu nowych relacji;
  • W bliskich relacjach przeżywasz trudności;
  • Nie jesteś zadowolony ze swojego życia osobistego/zawodowego;
  • Masz trudności w podejmowaniu decyzji;

Zapraszam do rozmowy, od której wszystko się zaczyna!

Z kim pracuję?

Osoby dorosłe i młodzież

DOŚWIADCZENIE

Jestem absolwentką studiów magisterskich na kierunku psychologia na Uniwersytecie  Gdańskim w 2017 roku, gdzie również ukończyłam studia podyplomowe „Wczesne  wspomaganie, edukacja i terapia dzieci i młodzieży z zaburzeniami rozwoju”. Swoją wiedzę  psychologiczną rozwinęłam podczas studiów podyplomowych „Psychologia kliniczna” na Gdańskim Uniwersytecie Medycznym. Ukończyłam szkolenia w Fundacji Nagle Sami „Jak  prowadzić grupę wsparcia dla osób w żałobie?” i „Praca z rodzicami, którzy doświadczyli  poronienia lub straty okołoporodowej”. Obecnie jestem w trakcie kursu „Psychotraumatologia  praktyczna” oraz „Terapia Skoncentrowana na Rozwiązaniach” II stopnia.

Doświadczenie zawodowe zdobywałam w Centrum Interwencji Kryzysowej w  Gdańsku, gdzie poszerzałam swoją wiedzę z pomocy psychologicznej w szeroko rozumianej  interwencji kryzysowej. W Kaszubskiej Fundacji Osób Niepełnosprawnych „Podaruj Trochę  Słońca” doskonaliłam się z zakresu wsparcia rozwoju dzieci i młodzieży, a także wspomagałam rodziców.

Obecnie współpracuję z Hospicjum Pomorze Dzieciom udzielając wsparcia  psychologicznego rodziną podopiecznych hospicjum oraz Emocja Holistyczne Centrum  Wsparcia po Stracie, w którym udzielam krótkoterminowego wsparcia osobą doświadczającym  żałoby lub zmagającym się z ciężką nieuleczalną chorobą. Swoje kompetencje podnoszę  uczestnicząc w szkoleniach, konferencjach, webinarach i warsztatach.

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: