PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Julia Bażela

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Jestem magistrem psychologii, łączącą pasję do zarządzania i samorozwoju z miłością do sportu i sztuki. Wybrałam studia psychologiczne, by w móc pomagać innym w pokonywaniu życiowych trudności, sytuacji kryzysowych oraz umożliwić im ich dalszy rozwój osobowościowy. Chcę pomagać ludziom nie tylko wspierając ich w przewlekłym stresie, depresji czy przeżytych cierpieniach, ale też pomóc firmom dostrzec „ludzkie” potrzeby człowieka-pracownika i wspierać ich rozwój, budowanie relacji, zaufania i lepszej komunikacji zarówno w zespole jak i w domu. Chcę rozwijać się zarówno w kierunku psychologii jak i prowadzenia szkoleń oraz warsztatów.

W mojej pracy skupiam się na wsparciu osób w trudnych sytuacjach życiowych, borykających się z obniżonym nastrojem, poszukujących źródeł cierpienia, stresu czy trudności emocjonalnych. Wykorzystuję techniki i narzędzia terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach (TSR) oraz elementy terapii poznawczo-behawioralnej (CBT). Staram się, aby każdy mógł odnaleźć w rozmowie ze mną bezpieczną przystań, szczerość, komfort oraz empatię. Oferuję konsultację psychologiczną, treningi koncentracji i uwagi, warsztaty rozwojowe oraz trening umiejętności społecznych.  W przyszłości chciałabym pracować jako psycholog sportowy oraz trener mentalny, a także prowadzić terapię w nurcie akceptacji i zaangażowania (ACT), która jest nakierowana na odkrywanie i uczenie się jak żyć w sposób zgodny z osobistymi wartościami przy jednoczesnym rozwijaniu elastyczności psychologicznej i uważności.

Jestem osobą bardzo zorganizowaną, energiczną i pełną empatii. Najważniejszy jest dla mnie drugi człowiek, ale i zwierzęta. Lubię aktywność fizyczną, która umacnia moje ciało i ducha, słoneczne i spokojne poranki z kubkiem kawy, wszelkie chwile spędzone z moimi bliskimi oraz ich uśmiech, gdy jedzą pieczone przeze mnie serniki, radosne momenty, do których mogę wracać we wspomnieniach.  Odpoczywam będąc aktywna, ale też wśród bliskich i przyjaciół, piekąc i gotując, zdobywając górskie szczyty czy grając w gry zarówno te planszowe jak i na Playstation. Relaksują mnie filmy, seriale i dobra wciągająca książka oraz drobne domowe remonty i robótki. 


W czym mogę pomóc?

 • Lęki,
 • Stany depresyjne,
 • Przewlekły stres,
 • Budowanie zdrowych relacji z innymi ludźmi,
 • Trudności w przeżywaniu trudnych emocji i stresu,
 • Rozwój osobisty,
 • Rozwój zawodowy,
 • Niska samoocena

Z kim pracuję?

Osoby dorosłe i młodzież

DOŚWIADCZENIE

Doświadczenie zawodowe stale zdobywam 

w Dębickiej Akademii Rozwoju oraz Centrum Zdrowia Psychicznego wDal w Krakowie. Od gimnazjum udzielam się w wolontariatach miejskich oraz ogólnopolskich np. Szlachetna Paczka czy WOŚP oraz biorę czynny udział w akcjach charytatywnych i zbiórkach. Nieustannie rozwijam swoje kompetencje podejmując się różnych kursów i szkoleń oraz nabywam doświadczenie w pracy gabinetowej oraz warsztatowej.


 • Studia magisterskie na Akademii Ignatianum w Krakowie (2016-2021)
 • Studium Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach (2022) 

 • Szkolenie "Pomoc psychologiczna osobom LGBTQ+" (2022)
 • Kurs "Techniki i obszary pracy psychologa sportu" (2022)
 • Szkolenie "Pierwsze kroki w Psychologii Sportu" stopień 1,2,3 (2022) 

 • Kurs "Trening mentalny w osiąganiu mistrzostwa sportowego" (2022)

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: