PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Agnieszka Jałowiec

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Z uważnością i zaciekawieniem wsłuchuję się w historie, do których zapraszają mnie moi klienci, poszukując tego, co najlepsze w dużym i małym człowieku. Wierzę, tak jak Milton Erickson, że moi  „pacjenci znają rozwiązania swoich problemów, tylko nie wiedzą, że je znają”. Moim celem jest wspieranie w drodze do ich odkrycia i poznania. 

Pracuję w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Ten model terapii koncentruje się w głównej mierze na teraźniejszości oraz przyszłości klienta, wzmacnianiu jego silnych stron i zasobów, analizowaniu potrzeb i możliwości. Terapia ma charakter krótkoterminowy. Moją rolę jako terapeuty nie jest proponowanie gotowych rozwiązań, ani dogłębne analizowanie źródeł powstania problemów w przeszłości. Celem procesu terapeutycznego jest uświadomienie i wzmocnienie u klienta przekonania co do tego, że posiada wszelkie niezbędne zasoby i wiedzę do rozwiązania swojego problemu, gdyż jest najlepszym znawcą siebie samego – ekspertem od swojego życia. Klient wyznacza cele terapii, tworzy wizję preferowanej przyszłości i współpracując z terapeutą, dąży do ich realizacji. Terapeuta– partner – jest ekspertem od prowadzonej metody terapii. 

Jestem szczęśliwą żoną i mamą dwójki dzieci, które z impetem wkraczają w okres nastoletni. W poszukiwaniu harmonii i spokoju umysłu, odkrywam moc płynącą z pracy w moim ogrodzie. Cenię szczerość i  autentyczność, a bliscy i wpółpracownicy mogą liczyć na moją troskę i oddanie  Lubię poznawać nowe miejsca, ale cieszą mnie także bardzo powroty do miejsc znanych, które są pełne ciszy i majestatu przyrody. W wolnym czasie chłonę ciekawe książki, zarówno te „branżowe”, jak i beletrystyczne, szczególnie twórców iberoamerykańskich.

W czym mogę pomóc:

  • Lęki
  • Stany depresyjne, zaburzenia nastroju
  • Nerwice
  • Budowanie zdrowych relacji z innymi ludźmi
  • Trudności w przeżywaniu trudnych emocji i stresu
  • Niska samoocena

Z kim pracuję?
Młodzież, dorośli

DOŚWIADCZENIE

  • Studia magisterskie na Wydziale Zarządzania i Komunikacji Społecznej Uniwersytetu Jagiellońskiego: psychologia stosowana, 2000-2005
  • Przygotowanie pedagogiczne, Społeczna Akademia Nauk, 2017 – 2018
  • Studium Terapii Dzieci i Młodzieży, Dolnośląskie Centrum Psychoterapii, 2020
  • 4 -letni kurs psychoterapeutyczny w nurcie terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach, od 2020 (aktualnie II rok szkolenia)

Doświadczenie zawodowe zdobywałam wspierając rozwój osób dorosłych, dzieci i młodzieży w szkołach i przedszkolach, pracując w poradniach psychologiczno-pedagogicznych oraz centrach i stowarzyszeniach zajmujących się zdrowiem psychicznym, a także w trakcie stażu na oddziale psychiatrycznym Nowego Szpitala w Olkuszu. Odbyłam liczne szkolenia, doskonalące warsztat pracy. Swoją pracę poddaję regularnej superwizji.

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: