PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Teresa Łącka

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

 Wierzę, że w trudniejszych momentach życia najważniejsza jest troskliwa i empatyczna obecność drugiego człowieka. Każdego dnia staram się dawać ludziom, których spotykam na swojej drodze, prawdziwy czas i zaangażowanie. Dzięki łączeniu takiego spojrzenia z wiedzą psychologiczną, doświadczenia moich Klientów są szansą służącą rozwojowi oraz osiągnięciu satysfakcji z życia.

 W zawodzie psychologa pracuję od 2008 roku. Specjalizuję się w zakresie psychotraumatologii, psychoonkologii i psychogeriatrii.

W pracy z Klientem opieram się na wiedzy zaczerpniętej z różnych nurtów terapeutycznych (najczęściej jest to podejście poznawczo-behawioralne). Natomiast zawsze nasza relacja opiera się na szacunku do unikalnych postaw i przeżyć, poufności oraz uczciwości. Za szczególnie cenną wartość uważam optymizm.

Prywatnie jestem żoną i mamą trójki dzieci. Rodzina i przyjaciele to relacje, które bywają wymagające, za to dają siłę i solidne oparcie. Lubię przebywać wśród ludzi pełnych autentyzmu, obdarzonych poczuciem humoru i dystansem do siebie. Spokój i wytchnienie od codziennych spraw przynosi mi kontakt ze światem natury.

W czym mogę pomóc?

  • zaburzenia depresyjne, lęk, przeciążenie stresem
  • kryzysy związane z wiekiem
  • kryzysy sytuacyjne (przemoc, żałoba, wypadek, choroba, rozwód, utrata pracy, pokrzywdzenie przestępstwem)
  • pokonywanie traumy
  • myśli samobójcze, próby samobójcze, samouszkodzenia
  • radzenie sobie z niepełnosprawnością
  • wypalenie zawodowe
  • trudności w relacjach
  • spadek motywacji, utrata sensu życia

Z kim pracuję?
Dorośli i młodzież od 13 roku życia

DOŚWIADCZENIE

Studia magisterskie na kierunku psychologia sądowo- kliniczna ukończyłam na Uniwersytecie Śląskim. Nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i konferencjach.

Moja droga zawodowa jest związana z opieką hospicyjną (oddział opieki paliatywnej, hospicjum domowe). Pracowałam i nadal udzielam się w różnego rodzaju organizacjach pozarządowych działających na rzecz osób dotkniętych kryzysami, chorych przewlekle, onkologicznie, niepełnosprawnych oraz ich bliskich. Działalność charytatywna jest również nieodłącznym elementem nadawania głębokiego sensu mojej pracy.

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: