PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Patrycja Stępień

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Cieszę się, że wykonałeś pierwszy krok, aby zadbać o swoje zdrowie psychiczne. Zakładam, że skoro tutaj jesteś, przeżywasz w tej chwili trudny okres. Wierzę, że to Ty jesteś najlepszym specjalistą ds. swojego życia, jednak czasem nawet najsilniejsza osoba potrzebuje wsparcia z zewnątrz.

Jestem psychologiem i seksuologiem klinicznym w trakcie szkolenia. Pracuję w nurcie poznawczo-behawioralnym, który pomoże Ci zrozumieć Twój sposób myślenia i wpłynąć na emocje i zachowania z niego wynikające.

W wolnym czasie odpoczywam w trakcie długich spacerów z psem lub czytając książki. Prowadzę także psychoedukacyjne konto na Instagramie. Wykonywanie zawodu psychologa było moim marzeniem od wielu lat i cieszę się, że mogę je spełniać pomagając Państwu zadbać o Wasz dobrostan.

Mogę Ci pomóc, jeżeli:

  • przeżywasz kryzys życiowy,
  • przeżywasz kryzys w związku,
  • masz problemy w relacjach międzyludzkich,
  • czujesz, że lęk i smutek Cię przerasta,
  • masz niską samoocenę,
  • zastanawiasz się, czy Twoje uczucia i zachowania są w normie.

Pracuję z osobami dorosłymi.

DOŚWIADCZENIE

Ukończyłam Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie ze specjalnością psychologia kliniczna i neuropsychologia. Aktualnie studiuję seksuologię kliniczną na SWPS. Uczestniczyłam także w licznych szkoleniach z zakresu interwencji kryzysowej oraz indywidualnej pracy z klientem.

Doświadczenie zdobywałam pracując w Centrum Neuropsychiatrii Neuromed, Zakładach Opiekuńczo-Leczniczych, a także w trakcie praktyk na dziennym oddziale psychiatrycznym. Aktualnie prowadzę również własny gabinet.

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: