PSYCHOPAKIET

Psychologist Profile

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

Valentyna Anisenko

DOSTĘPNE USŁUGI

Konsultacja Online

O MNIE

Jestem psycholożką i psychoterapeutką. Pracuję w nurcie systemowym. Jako specjalista z doświadczeniem we własnej terapii wiem, jak wielki potencjał tkwi w każdym człowieku. Często jesteśmy nieświadomi naszych możliwości. Z różnych powodów życie nie sprzyjało ujawnianiu wewnętrznych zasobów i potencjału wielu z nas. Ale tak naprawdę wszystko, czego człowiek potrzebuje, aby poradzić sobie z trudnościami, przetrwać trudne czasy, osiągnąć cele, zmienić swoje życie, poznać siebie, wszystko, co martwi człowieka i potrzebuje rozwiązania - już jest w każdym z nas. Moim zadaniem jest pomóc odkryć to w sobie, nauczyć się z niego korzystać. Wtedy zmiany na lepsze nie potrwają długo. Kiedy pomagam moim klientom i widzę, jak ich życie zmienia się na lepsze, jest to dla mnie prawdziwa radość. Radość, która daje mi energię i chęć do pracy i nauki.


W życiu prywatnym jestem szczęśliwą żoną. Lubię podróżować i poznawać ludzi. W 2016 roku przeprowadziłam się do Polski z Ukrainy w celu rozwoju i edukacji. Wiem jak czasami jest trudno w emigranci i dlatego pomagam migrantom z Ukrainy i Białorusi, którzy znajdują się procesie adaptacji do nowego środowiska kulturowego. Po wybuchu wojny w Ukrainie udzielam pomocy jako interwent kryzysowy dla ofiar wojny, żołnierzy i ich rodzin.


W czym pomagam:

  • pracuję z osobami z niską samooceną, w pokonywaniu stanów lękowych i depresyjnych;
  • w pracy nad stresem, motywacją, brakiem zaufania we własne możliwości;
  • pomagam osobom mającym problemy emocjonalne oraz będącym w kryzysie;
  • po stracie bliskiej osoby, w żałobie;
  • rozwój osobisty;
  • zajmuję się również pomocą w pokonaniu trudności w kontaktach społecznych oraz dylematy z obszaru seksualności;
  • problemy w relacjach par i rodzin.

Z kim pracuję:

  • Z osobami dorosłymi i młodzieżą.
  • Indywidualnie i grupowo.
  •  W polskim, ukraińskim i rosyjskim języku.

DOŚWIADCZENIE

Wykształcenie zdobywałam w Ukrainie w Chersońskim Uniwersytecie Państwowym - specjalista psychologii praktycznej - 2012 rok.

W Polsce studiowałam na kierunku psychologii klinicznej i zdrowia i zdobyłam tytuł magistra - Uniwersytet SWPS Warszawa, 2021 rok.

Od 2021 roku jestem uczestnikiem Kursu Psychoterapii Systemowej Indywidualnej i Rodzinnej w Poznaniu. 

WYBIERZ TYP WIZYTY

Brak dostępnych terminów
Brak dostępnych terminów

WYBRANY TERMIN USŁUGI:

WYBRANY TYP USŁUGI: