PSYCHOTERAPIA
Psychoterapia online
Psychoterapia online to regularne - cotygodniowe spotkania, służące do pogłębionej pracy terapeutycznej. Podczas ich trwania możesz skupić się na efektywnym rozwiązywaniu swoich trudności. Dzięki odpowiednim narzędziom terapeutycznym dajesz sobie szansę na skuteczne podniesienie jakości Twojego życia.

Psychoterapeuta to osoba, która pomoże Ci odkryć nową perspektywę Twojego funkcjonowania. To osoba przeszkolona w pracy z trudnościami powodującymi psychiczny ból, ale i również somatycznymi objawami cierpienia bądź stresu. To również działania skierowane w kierunku rozwoju osobistego.

W ramach działania Polskiego Psychologa możesz skorzystać z:
  • psychoterapii poznawczo-behawioralnej online
  • psychoterapii psychodynamicznej online
  • psychoterapii gestalt online
  • psychoterapii systemowej online
Z usług psychoterapeuty online skorzystać mogą zarówno dzieci, młodzież, rodziny, pary, jak i dorośli indywidualnie.
Konsultacja psychologiczna online
Konsultacja psychologiczna online
To forma porady psychologa online dotycząca Twoich trudności. Podczas spotkania możesz opisać swój problem oraz o nim porozmawiać. W czasie konsultacji psycholog pomoże Ci uporządkować myśli oraz podzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem. Wspólnie znajdziecie rozwiązanie Twoich trudności.

Konsultacja psychologiczna online może być doraźną formą pomocy, obejmującą jedno lub kilka spotkań, jak również źródłem informacji, gdzie należy się udać, jeżeli problem wymaga innego podejścia, przykładowo - interwencji wykwalifikowanego psychoterapeuty dzieci i młodzieży, par czy specjalisty ds. uzależnień. Konsultacja pomaga znaleźć źródło problemów i może być wstępem do psychoterapii. To miejsce na pierwszy krok, aby otrzymać profesjonalną pomoc psychologiczną.
Terapia dzieci i młodzieży
Terapia dzieci i młodzieży online
To konsultacje i spotkanie terapeutyczne ze specjalistami w zakresie pomocy dzieciom i młodzieży. Podczas terapii dzieci uczą się rozwiązywać problemy, radzić sobie z trudnymi emocjami i problematycznym zachowaniem. Wspieramy również nastolatków w przeżywaniu kryzysów.

Nasi psychologowie i psychoterapeuci posiadają szeroką wiedzę na temat psychologii rozwojowej dzieci i młodzieży, a ich doświadczenie przekłada się na udzielanie skutecznej pomocy i adekwatnych porad. Umawiając się na konsultację z psychologiem dziecięcym online, otrzymujesz rzetelną informację i poradę na temat zdrowia psychicznego swojego dziecka. Podpowiadamy rodzicom, jak wspierać swoje pociechy. Tworzymy bezpieczną przystań.

W swojej kadrze poza psychologami online dla młodzieży i dzieci mamy również psychologów świadczących konsultacje rodzinne.
Terapia uzależnień
Terapia uzależnień online
Propozycja dla osób uzależnionych, które znajdują w sobie motywację do uwolnienia się od nałogu oraz ich bliskich. W naszej kadrze odnajdziesz psychologów i psychoterapeutów codziennie zajmujących się tematyką leczenia uzależnień.

Oferujemy terapię uzależnień online dla osób, które cenią sobie anonimowość i dyskretność. Możesz również umówić się na konsultację, jeżeli problem uzależnienia dotyczy bliskiej Ci osoby. Znajdziesz u nas wsparcie, a podczas wspólnej rozmowy poznasz możliwości pomocy sobie i osobie, której problem ten dotyczy.

W naszej kadrze odnajdziesz specjalistów oferujących terapię uzależnień online oraz terapię dla współuzależnionych online.
Terapia par
Terapia par
Wsparcie dla osób doświadczających problemów w związku. Oferujemy pomoc w postaci psychoterapii par online. Zapewniamy przestrzeń do rozmowy o kłótniach, trudnościach oraz o wszystkim tym, co dotyczy relacji pomiędzy Tobą a Twoją partnerem/partnerką.

Chęć skorzystania z pomocy psychologa lub psychoterapeuty może być motywowana zarówno pozytywnymi, jak i negatywnymi wydarzeniami, ale również trudnościami w komunikacji. To właściwe miejsce, by zrozumieć siebie i bliską osobę. Tu popracujesz nad jakością waszej relacji. Możesz również skorzystać z konsultacji, jeżeli potrzebujesz pomocy psychologa małżeńskiego w sytuacji rozwodu. Zapewnimy Ci wsparcie i pomożemy w trudnych chwilach.
Psychodietetyka
Psychodietetyka
Wsparcie psychodietetyka online zapewni Ci dostarczenie wiedzy z zakresu diet oraz tematu zdrowia psychicznego i skutecznej zmiany nawyków żywieniowych. Psychodietetyk będzie towarzyszyć Ci procesie zmiany Twojej relacji z jedzeniem.

Podczas spotkań psychodietetyk podzieli się z Tobą sprawdzoną wiedzą żywieniową, która wprowadzi równowagę do Twojego życia. To zmiany, które poprawią Twoje funkcjonowanie. Pomoc kierowana jest do szerokiego grona osób zmagających się z nadwagą, niedowagą, nieprawidłowymi nawykami żywieniowymi, po nieskutecznych próbach odchudzania, zajadających swoje emocje i cierpiących na różne zaburzenia odżywiania. Zadbaj o swoje ciało i zdrową psychikę.